ART CREATOR


Miluji ten pocit, kdy se Vám podaří vytvořit NĚCO z téměř NIČEHO. Již v dobách, kdy jsem pracovala v České televizi, jsem zbožňovala práci ve střižně. I když se třeba na place nedařilo, střižna všechno zachránila a povýšila počin o tisíc procent. A to mi zůstalo. Měla jsem štěstí, že jsem ještě zastihla střihače, kteří svou profesi ovládali opravdu profesionálně (ještě před digitalizací). Až zpětně si uvědomuji, že mi to dalo strašně moc. Asi i proto má vášeň ve střihu.

Nabízím tedy střih a případně i natočení videí, které Vám pomohou Vaši službu nabízet tak, jak si v současnosti virtuální svět žádá. Tedy rychle, stručně, jasně, originálně. Krátké shoty, které vystihnou Váš um, Vás samotné. Nemusíme ani nic točit. Můžete recyklovat Vaše materiály, které už máte. Projděte si své galerie v mobilu, notebooku...., není tam spousta fotek nebo krátkých videí, která jen čekají na zpracování? Není ho škoda ho smazat pro nedostatek místa v úložišti? Pokud Vás nebaví pronikat do tajů střižen, audia, titulků a jiných kouzel, jsem tu.

  • Vytvořím pro Vás krátký shot, upoutávku, video, které Vás bude prezentovat na sociálních sítích. Stačí materiál, který už máte v mobilu. Pár střihů, předělů, hudby...a je to.
  • Umím vystihnout to nejdůležitější a také zařídit / v případě točení nového materiálu/, jak se při natáčení uvolnit a být přirozená.
  • Mohu natočit i autorskou dokreslující hudbu (zvonkohry, kytara, tibetská mísa, zvuková vlna...). Autorská práva nám totiž nedovolí použít kdeco.
  • Těším se na Vaše výzvy!

Mám zájem o sestřih