Na co se ptáte!

Co s problematickou pletí?

Ať už se jedná o pleť adolescenta nebo dospělého, vždy doporučujeme pravidelné a hloubkové čištění. Proto zkuste čistící technologii Lumi Spa a gel pro danou pleť.  Jedná se o jakoby kartáček, který Vám rotačním pohybem dokonale pročistí i hlubší vrstvy kůže. Vaše pleť bude jemná a hebká a brzy se zbavíte všech neduhů. Následně můžete používat Galvanic Spa. Zde je výhodná nabídka sady Lumi Spa, což je čistící technologie, kterou můžete používat ráno i večer, Součástí je  gel pro citlivou pleť. 

Jako BONUS dostanete instruktážní video v češtině!

 Pokud však potřebujete poradit, neváhejte napsat. 

Mám po ránu pomačkaný obličej a barva pleti taky už nic moc

Tak to moc dobře znám a mám řešení! Tou je novinka na trhu BOOST. Tahle věcička ve tvaru lžičky je symbolem původního záměru, kdy si lidé chodili sami lžičkou nabírat přírodní produkty do svých nádob. To se mi na tom hodně líbí. Nicméně procedura trvá 1 minutu a Vaše pleť se napne, vyplní a prozáří. Zároveň časem uvidíte na vlastní oči zvednutí kontur. Boost je TOP. Rychlé, funkční, jednoduché.

Jako BONUS dostanete instruktážní video v češtině.

Mám celulitidu a někde takovou rozklepanou kůži, nedaří se mi toho zbavit

Tak to Vám doporučím mou srdcovou technologii Galvanic Body Spa. Pomůže Vám vyřešit celulitidu, strie, vyboulené bříško, ne-pas, atd. .Pomůže rozjet lymfatický systém a rozhodně Vás zeštíhlí. Výsledky jsou neuvěřitelné .