Věřte - nevěřte, chce to každá! Jako masérka a terapeutka jsem se nesetkala s ženou, která by tohle nechtěla. A výsledky mluví za vše.  Bude vypadat lépe-) bude se cítit lépe-) bude se víc smát-) bude spokojenější-) bude krásnější -) a díky tomu budete ŠŤASTNI! 

Vánoční nabídka

Žena 50+60+

ageLOC Galvanic Body Trio

Péče o tělo

Elasticita kůže se s postupem věku vytrácí. Tato jednoduchá technologie dámě pomáhá udržet kůži napnutou a  dehydrovanou, Zároveň podpoří lymfatický systém, pomůže vyhladit strie a celulitidu. 

ageLOC Galvanic Spa Face care Essentials, Luxusní péče o pleť

Ojedinělá technologie na bázi galvanoterapie se svou ageLockovou složkou ženám pomáhá omladit pleť a vrátit ji o pár let zpět

.

LumiBoost, Každodenní péče o pleť

Pro každodenní péči o pleť poslouží tento balíček pro každodenní péči. Během pár minut ženám pleť vyčistí, prozáří a vyplní. Jde o úžasný neinvazivní nástroj v boji proti gravitaci a věku.

Žena 30+40+

ageLOC Galvanic Body Trio
Péče o tělo

Celulitida, horší oběh lymfy, strie, roztřesená kůže. To bývá nějčastější problém žen v tomto věku. Tenhle přístroj problém krásně vyřeší.

LumiBoost, Každodenní péče o pleť

V tomto věku se již netvoří tolik kolagenu, jako dříve. To je důvod, proč by se měla žena o svou pleť více starat. Pomohou jí k tomu jednoduché přístroje pro domácí použití.

Doplněk strany MarineOmega

Ženy v tomto věku často zapomínají na své zdraví, neb řeší děti, domácnost, práci...Tahle vzpruha jim dodá všechny potřebné vitamíny a živiny.

DNES SLEVA 20%

DÁREK PRO DÁMY " FOR HER" 5 600,-

BASIC BALÍČEK PRO PÉČI O PLEŤ, JEDNODUCHÁ TECHNOLOGIE NA KAŽDODENNÍ POUŽÍVÁNÍ. ZAHLAZUJE DROBNÉ VRÁSKY, PLEŤ ČISTÍ A ROZJASNÍ. NA TUHLE VĚCIČKU NEDÁM DOPUSTIT. TU BY MĚLA MÍT OPRAVDU KAŽDÁ ŽENA.

                  

  DÁREK PRO DÁMY "SUPER FOR HER " 8 810,-

  BALÍČEK PRO PÉČI O PLEŤ A OČNÍ  OKOLÍ, OBSAHUJE KROMĚ TECHNOLOGIE VLEVO TAKÉ NÁSTAVEC, KTERÝM SE ÚPLNĚ JEDNODUŠE OŠETŘÍ OČNÍ OKOLÍ. MIZÍ VRÁSKY A OČI SE OPĚT ZVÝRAZNÍ. KRÉMY JSOU SAMOZŘEJMĚ SOUČÁSTÍ BALENÍ.

DNES SLEVA 15%

DÁREK PRO DÁMY " BE FRESH"7 520,-

NOVÁ TECHNOLOGIE S GELEM, KTERÁ MÁ ÚŽASNÉ LIFTINGOVÉ VLASTNOSTI.NA TRH BYLA UVEDENA V ROCE 2021!  OBLIČEJ TAK JAKOBY ZVEDNE A VYPNE.JE TO ÚŽASNÁ NEINVAZIVNÍ METODA, KTERÁ JDE PROTI NEÚPROSNÉ GRAVITACI.

DÁREK PRO DÁMY " NICELOOK"

 3 043,-

SADA, KTERÁ ŽÁDNOU DÁMU NEURAZÍ. 

SÉRUM PRO RYCHLÝ RŮST ŘAS, ŘASENKA A OČNÍ KRÉM. TÍM NEZKLAMETE ŽÁDNOU.

MEGADÁREK "LUMIBOOST" 11 108,-

TAHLE SADA JE NEJVÍC. S TOU SI VAŠE ŽENA PLEŤ OPRAVDU PROČISTÍ, ROZJASNÍ, SPRAVÍ, VYPNE. ZA MĚ JEDNIČKA A PRO KAŽDOU ŽENU SUPER JEDNODUCHÝ POMOCNÍK!


DNES SLEVA 10%

SADA " BEZ VRÁSEK" 

SADA LUXUSNÍHO KRÉMU A TONIKA PROTI VRÁSKÁM. TÍM NIKDY ŽÁDNOU NEURAZÍTE. ASPOŇ SOUDÍM DLE SEBE:-)                 

SADA  NA TĚLO " CHCI ZEŠTÍHLIT” 

TECHNOLOGIE GLVANIC BODY SPA PRO ZPEVNĚNÍ TĚLA A SPRÁVNÝ TOK LYMFY. ZÁROVEŇ UMÍ RYCHLE ULEVIT OD BOLESTI. PODROBNÉ INFORMACE DLE POTŘEBY DODÁM. DÍKY NĚMU SI ŘADA ŽEN VYŘEŠILA PROBLÉM S POVISLOU KŮŽI, ROZTŘESENÝM BŘICHEM, CELULITIDOU, APOD.                

A PROTOŽE SE MÁM RÁD:-), DOPŘEJI SI BALÍČEK PRO SEBE! SADA PRO RŮST VLASŮ! 3 975,-

PÁR VÝSLEDKŮ PRO NEVĚŘÍCÍ TOMÁŠE:-)

Každá žena to chce:-), jen své peníze utratí raději za něco pro děti, nebo potřebného do domácnosti....., to je má zkušenost, o to víc si vás vážím Vás, že jste došli sem a chcete své partnerce udělat radost ! Těmito anti-age technologiemi získá jak Vaše partnerka, tak Vy! Umí totiž: OMLADIT, ROZJASNIT A ČISTIT PLEŤ, VYHLADÍ JEMNÉ I HLUBŠÍ VRÁSKY,ZVÝRAZNÍ KONTURY! a věřte, to chce každá! Jedná se o luxusní moderní technologie pro domácí využití. Na vyžádání dámě zašlu instruktážní videa a do ošetření zasvětím ! 

Vaše žena získává mou podporu a instruktážní videa. Veškeré objednávky probíhají přímo u společnosti. V případě reklamace budete mít vše potřebné, žádné šméčko.Vaše žena v tom nebude sama, pomohu jí. Nabízím také individuální balíčky na míru! Ozvěte se! 

Mám zájem, ale potřebuji poradit

A máš vyřešeno!  Krásné Vánoce!   Karolína