Jóga- skupinové lekce

Skupinové lekce jógy jsou vhodné pro lidi, kteří mají s jógovým cvičením nějaké zkušenosti a již nepotřebují výhradně individuální přístup.  Pokud zkušenosti nemáte, doporučujeme začít u individuálních lekcí, nebo lekcemi pro menší skupinky. Zlatá dílna nabízí  komorní prostor pro skupinku max. 6 lidí. V současné době nabízíme 1 otevřenou skupinovou lekci a to v neděli v 18:30-19:40. Dále nabízíme různé kurzy.

Rezervujte prosím v rezervačním systému!!! zde:

Děkuji za Vaše slova

Prvním co mě u Káji hned upoutalo, je její harmonický a naprosto uklidňující hlas při lekcích.Její lekce jsou vždy originálně a perfektně připravené. Při každé lekci se dozvíme spousta zajímavých poznatků...nejdůležitějším pro mě samotnou bylo ze začátku vysvětlení jak správně a proč asány cvičíme.

Relaxace v jejím podání jsou vždy naprosto geniálním a voňavým zážitkem. Po skončení lekce odcházíte s pocitem,ze vše zvládnete a nic pro Vás není nemožné. Každému bych přála tento zážitek!

Děkuji za krásné hodiny jogy, které mě vždy nabijí a uvolní, nejen kvůli samotné hodině, ale díky Tobě , tvojí kreativitě , přesvědčení o tom co děláš , že je to z Tebe a baví Tě to.....

Jsi velmi inspirativní , pozitivní a nejen krásná navenek, ale hlavně uvnitř....

Jěště bych ráda pochválila lekce jogy venku, které nemají chybu ... myslím si, že pohyb spojený se soustředěním a následnou relaxací je také velmi obohacující a bylo by super na jaře opět začít..... 

Chci se také vyjádřit