Galvanic Spa

KE KOUPI DOSTANEŠ ZDARMA INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA V ČEŠTINĚ PRO SPRÁVNÉ

                                                              POUŽÍVÁNÍ !!! 

Jeden přístroj, 4 různé nástavce. Obličej, krk, vlasy. To jsou základní  cíle této malinké krabičky. 


Cílí zejména na vyhlazení vrásek, návrat povislé kůže zpět kam patří, navrácení kontur. Společně s vlasovým sérem zase ozdravuje vlasový folikul a podporuje růst vlasů.  


Proč si ho zamiluji?

Pleť vypadá mladší a vyživená.
Pomáhá snižovat výskyt jemných linek a vrásek.
Snižuje viditelné známky stárnutí pleti a zmírňuje celulitidu.
Posiluje a zpevňuje jemné vlasy bez života.

Malý, chytrý a výkonný ageLOC Galvanic Spa  dává dohromady průlomovou technologii s patentovanými složkami a vytváří tak skutečně moderní přístroj proti stárnutí. Při používání společně s produkty, jakými jsou naše Galvanic Facial Gels with ageLOC a Tru Face Line Corrector, Galvanic Spa cílí přímo u zdroje na viditelné známky stárnutí pleti. Jemné linky a vrásky se zdají menší, pleť je posílena a vypadá nádherně mladě.

Tajemství této mladě vypadající pleti tkví v inovativní vědě Nu Skin. Váš přístroj využívá samočinný galvanický proud, s kterým se často setkáváme v profesionálních lázních, pomáhající dopravit do pleti složky proti stárnutí. S přídavnými nástavci a doplňkovými produkty navrženými pro obličej, tělo a vlasovou pokožku vám tento víceúčelový kosmetický přístroj pro domácí používání umožní zažít pocit jako v lázních z pohodlí svého domova.

Systém Galvanic Spa, který nabízí zcela srozumitelný, uživatelsky přívětivý LED displej a optimální ergonomický tvar, je moderní, intuitivní a snadno se používá. Tajemství rozzářené, mladě vypadající pleti spočívá na špičkách vašich prstů - a jeho odhalení nebylo nikdy snazší.

                                                                  Dotaz?😎