Zpevnění pokožky 

Vaše lázně na doma!


Pokud Vás galvanoterapie zaujala a chtěli byste tuto speciální galvanickou žehličku vlastnit, neváhejte se ozvat. Vše vysvětlím a ukážu. Já osobně jsem neváhala ani okamžik a nelituji:-). Původně mě zajala sada na vlasy, pak galvanoterapie na bolest a teď jsem v tom až po uši. A jsem nadšená ! 


 

Furt je to dobrý...., až to jednou......, přestane být dobrý. Stehna už nejsou tak pevná...., zadeček začíná tak nějak viset...., bříško je povolené, paže se třesou....no, +-40. rok ženy bývá přelomem k....jiné ženě :-). Stravujeme se stejně, cvičíme stejně, ale tělo odpovídá jinak. Pokožka již není tak pružná, jsme z toho naštvané, jsme ochotné vyzkoušet kdeco, aby se to zlepšilo, ale....darmo mluvit.  

Léta jsem byla přesvědčena o tom, že krása pochází zevnitř. Že když je člověk spokojený uvnitř, ven  vyzařuje jen to dobré. Myslím si to stále. Nicméně s přibývajícím věkem máme vnitřek více či méně vyřešen, ale začínáme se spoustředit na  zevnějšek, který se pomalu rozpadá. Je to takový kruh. Když se cítím dobře navenek, cítím se dobře uvnitř či naopak. Plastiky, šití, odsávání, nastřelování, to vše jsme ochotné podstoupit jen  proto, abychom se opět alespoň přiblížily rovnováze. Té, které se snažíme přiblížit celý život, ale teď jakoby z druhé strany. 

Jak Vám galvanoterapie pomůže?!

Lázeňské ošetření galvanickým proudem se složko         ageLOC® 


Pozitivně působí na podkožní lymfatický systém
Pomáhá detoxikaci
Hydratuje a vyhlazuje


Vzhledem k tomu, že se s věkem začíná zpomalovat produkce bílkovin v pokožce, zatímco přítomnost enzymů se začíná zvyšovat, zhoršuje se struktura pokožky. Tak to prostě je. Takže kůže začíná viset, tvar je tatam. Podkožní tuk se vyboulí  a způsobuje vznik celulitidy. 
Galvanické ošetření funguje na principu přitahování a odpuzování ne-souhlasných nábojů.Předošetřovací gel obsahuje složky, které nesou stejný náboj, jako je v lázeňském přístroji, tzv. žehličce. Pomáhá tedy pročistit pokožku a dokonale vnést maximální množství anti-ageových přísad, složky ageLOC®. 
Galvanická žehlička je opatřena pulsujícícm galvanickým proudem, který pomáhá stimulovat pohyb tekutin, odstraňovat nečistoty z pokožky a dodává potřebnou energii. Pulsující proud podporuje krevní oběh. Vy však vůbec nic necítíte. Společně se speciálním krémem vytváří ideální schopnost ošetřit Vaši pokožku tak, aby ihned po terapii byla hladší, pevnější a po několika ošetření také štíhlejší. 

Ošetřit lze : paže, dekolt, břicho, hýždě, stehna.