Galvanoterapie

   Jak Vám galvanoterapie pomůže?!

                         Pozitivně působí na podkožní lymfatický systém                                                                            Pomáhá detoxikaci                                                                                                Hydratuje a vyhlazuje                                                                                            Zlepšuje krevní oběh                                                                                                Opticky zeštíhluje

                         Tuto vzpruhu a domácí lázně si můžete dopřát doma!

                                        Je to jednoduché a funguje to !

Vzhledem k tomu, že se s věkem začíná zpomalovat produkce bílkovin v pokožce, zatímco přítomnost enzymů se začíná zvyšovat, zhoršuje se struktura pokožky. Tak to prostě je. Takže kůže začíná viset, tvar je tatam. Podkožní tuk se vyboulí a způsobuje vznik celulitidy.

Galvanické ošetření funguje na principu přitahování a odpuzování ne-souhlasných nábojů. Předošetřovací gel obsahuje složky, které nesou stejný náboj, jako je v lázeňském přístroji, tzv. žehličce. Pomáhá tedy pročistit pokožku a dokonale vnést maximální množství anti-ageových přísad, složky ageLOC®.

Galvanická žehlička je opatřena pulsujícícím galvanickým proudem, který pomáhá stimulovat pohyb tekutin, odstraňovat nečistoty z pokožky a dodává potřebnou energii. Pulsující proud podporuje krevní oběh. Vy však vůbec nic necítíte. Společně se speciálním krémem vytváří ideální schopnost ošetřit Vaši pokožku tak, aby ihned po terapii byla hladší, pevnější a po několika ošetření také štíhlejší. Kontraindikace- kardiostimulátor, kovové implantáty, poraněná pokožka- aktuálně, těhotenství- raději /

Až to opět půjde.....

Kromě masáží nabízím i omlazující služby. Jelikož to teď není dovoleno, zprostředkovávám tyto terapie na dálku a zjistila jsem, že je to hračka a jde to ! Jde jen o to, naučit se správný postup a domácí lázně si může dopřát každý z nás kdykoli má čas! Vyzkoušejte také ! Vším Vás provedu tak,  abyste byli sami se sebou  spokojeni! Ozvěte se!

     Fotografie výsledků galvanizace

Jak čistit pleť s přístrojem Lumi Spa