Program jarního cyklu

duben-červen 2023

Každou zkoušku děláme improvizační hry a zkoušíme autorskou divadelní hru. Dále pracujeme s psaným textem, svými emocemi, s mikrofonem a střižnou. Děláme to, co nás baví a obohacuje. 


  • Všechny středy kromě 10.5.2023 - zkouška ve VZLET  18-20 hodin / Holandská 1. Praha 10- Vršovice
  • 6. dubna Exkurze do Českého Rozhlasu, sraz 10:50 Vinohradská 12, Praha 2 , 11-12:30
  • 26. dubna Talk Show naživo, naši studenti povedou Talk Show s Laďkou Pořízkovou, tenistkou na vozíku
  • 17.května místo zkoušky ve VZLETU máme kreativní večer v Galerii La Femme, sraz v 17:50 na metru Staroměstská, 18-20hodin
  • červen-přesný termín dodám-  on-line beseda s divadelní choreografkou, která pracovala i s Milošem Formanem, Janou Hanušovou 
  • Pokud se nám podaří nazkoušet představení, bude na konci června

S kým budeme tento cyklus pracovat

Karolína
Karolína

Karolína umělecký atelier vede a tvoří a tvoří a tvoří... a je tu pro vás. O Karolíně se dozvíte více zde.

Olga
Olga

Olga je výtvarnice a pracuje v Galerii La Femme. Vypravíme se za ní 17. května a seznámíme se s prací v galerii . Budeme tam i tvořit. Více o galerii se dozvíte ze.  A o Olze zde. 

Laďka
Laďka

Laďka bude naším hostem v Talk Show naživo . Proběhne v Knihovně Zahradní Město na Praze 10 a jste srdečně zváni.  Ataky, roztroušená skleróza, vozík, profi sport- tenis. Jak se s tím vším porovnat? Velký příběh pro debatu.  Talk Show bude 26. dubna. Více o Laďce zde.

Jana
Jana

On-line beseda s Janou Hanušovou. Choreografka, tanečnice, spisovatelka. Umělkyně, která pracovala i s Milošem Formanem. A my s ní budeme besedovat někdy v červnu. Termín dodáme. 

Exkurze do Českého Rozhlasu