Omlazení                                                          

Díky galvanickému ošetření vyhladíme vrásky a pleti vrátíme svěží vzhled...a to chceme každá! Tato galvanoterapie Vám také pomůže zjemnit akné, dorovnat různé nedokonalosti pleti.

Galvanické ošetření obličeje a krku


Pokud jste se dostali do fáze, kdy se podíváte do zrcadla a nemůžete se nějak poznat a rozhodně do sebe nechcete nic píchat a vypadat stejně jako hromada lidí kolem, kteří se k tomu odhodlali a nelení vytáhnout desítku 1-2-3 krát za rok ...a pak se čím dál víc vzdalovat dřívějšímu obrazu sebe sama....., tak jste tu správně. Tohle ošetření je šetrné, podporuje Váš přirozený vzhled. Dodává pleti  vytrácející se  kolagen a hydrataci a navrací svěšené koutky a oči a vytahaný krk tam, kam patří.  

Jak to funguje

Lázeňské ošetření galvanickým proudem se složkou  ageLOC®


Pozitivně působí na podkožní lymfatický systém
Pomáhá detoxikaci
Hydratuje a vyhlazuje


Vzhledem k tomu, že se s věkem začíná zpomalovat produkce bílkovin v pokožce, zatímco přítomnost enzymů se začíná zvyšovat, zhoršuje se struktura pokožky. Tak to prostě je. Takže kůže začíná viset, tvar je tatam. Galvanické ošetření funguje na principu přitahování a odpuzování ne-souhlasných nábojů. Předošetřovací gel obsahuje složky, které nesou stejný náboj, jako je v lázeňském přístroji, tzv. žehličce. Pomáhá tedy pročistit pokožku a dokonale vnést maximální množství anti-ageových přísad, složky ageLOC®.
Galvanická žehlička je opatřena galvanickým proudem, který pomáhá stimulovat pohyb tekutin, odstraňovat nečistoty z pokožky a dodává potřebnou energii. Proud podporuje krevní oběh. Vy však vůbec nic necítíte. Společně se speciálním krémem vytváří ideální schopnost ošetřit Vaši pokožku tak, jak potřebujete.


Ošetření doporučujeme provádět po dobu 3 měsíců 2 krát týdně. Jedině tak docílíme vysněného výsledku. Po této terapii již stačí pleť udržovat a galvanizaci si dopřát 1 krát za 3-4 týdny. Galvanický přístroj si můžete také pořídit a terapii si provádět sami doma. Přístroj je vhodný také pro aplikaci vlasového séra a ošetření těla. V případě zájmu mě kontaktujte :-).

Mám dotaz