Rychlý rozjezd lymfy

CENA 

1 procedury 30 min...........750 Kč

1 procedury   60 min..............1300Kč
  balíček 5 procedur po 45 min.....5 500Kč

V současné době jsme spíše doma...., pokud Vás tedy tato terapie zaujala, můžete se galvanický přístroj pořídit. Spojíme se a vše Vám vysvětlím a ukážu.. Neváhejte se prosím ozvat !!!

Jak ošetření probíhá

Z pouhé zvědavosti  se nejspíš rozhodnete pro 30 minut. Vězte ale, že se v tomto případě jedná opravdu spíše o seznámení  s terapií a také zhodnocení, kde všude budeme lymfu rozhýbávat. Obvykle se zaměříme na nohy a ruce.

Během hodinové terapie zvládneme celé tělo, tedy důležitá lymfatická místa. Nejprve jemnou masáží a následně galvanickým ošetřením. Pro kýžený výsledek doporučuji minimálně 5 návštěv 1-2 krát týdně dle možnosti. A terapii po pár týdnech zopakovat.


Lázeňské ošetření galvanickým proudem se složko ageLOC®

Pozitivně působí na podkožní lymfatický systém
Pomáhá detoxikaci
Hydratuje a vyhlazuje
Vzhledem k tomu, že se s věkem začíná zpomalovat produkce bílkovin v pokožce, zatímco přítomnost enzymů se začíná zvyšovat, zhoršuje se struktura pokožky. Tak to prostě je. Takže kůže začíná viset, tvar je tatam. Podkožní tuk se vyboulí a způsobuje vznik celulitidy.
Galvanické ošetření funguje na principu přitahování a odpuzování ne-souhlasných nábojů.Předošetřovací gel obsahuje složky, které nesou stejný náboj, jako je v lázeňském přístroji, tzv. žehličce. Pomáhá tedy pročistit pokožku a dokonale vnést maximální množství anti-ageových přísad, složky ageLOC®.
Galvanická žehlička je opatřena pulsujícícm galvanickým proudem, který pomáhá stimulovat pohyb tekutin, odstraňovat nečistoty z pokožky a dodává potřebnou energii. Pulsující proud podporuje krevní oběh. Vy však vůbec nic necítíte. Společně se speciálním krémem vytváří ideální schopnost ošetřit Vaši pokožku .

 

Pokud s někým cvičíte třeba jógu, slyšíte to často. Rozproudíme lymfatický systém. probudíme lymfu, pomáháme odvodu škodlivin ven z těla.....a přesně to nám pomůže i tato procedura. Tedy Rychlý rozjezd lymfy. Tato galvanoterapie se dá porovnat s lymfatickou masáží, jejíž účelem je to samé. Dovoluji si však tvrdit, že díky galvanickému proudu se dostaneme hlouběji, blíže ke zdroji, který probouzíme. Navíc docílíme zpevnění pokožky a následného zeštíhlení.

Jak vlastně lymfa funguje

Lymfa je vlastně nažloutlá tekutina, která proudí lymfatickým neboli mízním systémem, který je součástíí imunitního systému. Odvádí škodlivé látky z těla a rozhoduje o řadě nemocí či raději ne-nemocí...Lymfatické uzliny pak fungují jako filtry. Pokud však tento oběh nefunguje správně, je zatěžován škodlivými látkami, kterým se nepoštěstí být vyplavené ven. Hromadí se hromadí a v podkoží se tak hromadí tuky, voda, sůl, atd...a my si pak pokládáme otázku: Proč mi tak natékají nohy, ruce, klouby, proč mám celulitidu, proč mám tak naducaná stehna......aj..

Takže jasně. Zdravý životní styl je hlavním předpokladem. Taktéž pitný režim. Správné dýchání , no stres. A také! Věnovat se svému tělu a dopřát si jednou za čas lymfatickou masáž ! Nebo tedy tento Rychlý rozjezd lymfy.