Omlazení 

hloubkové čištění a vyhlazení vrásek

Díky galvanickému ošetření vyhladíme vrásky a pleti vrátíme svěží vzhled...a to chceme každá! Tato galvanoterapie Vám také pomůže zjemnit akné, dorovnat různé nedokonalosti pleti. Žehlení předchází hloubkové čištění pomocí LumiSpa.

Ošetření doporučujeme provádět po dobu 3 měsíců 2 krát týdně. Jedině tak docílíme vysněného výsledku. Po této terapii již stačí pleť udržovat a galvanizaci si dopřát 1 krát za 3-4 týdny. Galvanický přístroj si můžete také pořídit a terapii si provádět sami doma. Přístroj je vhodný také pro aplikaci vlasového séra a ošetření těla. V případě zájmu mě kontaktujte :-).

Hloubkové čištění pleti a Galvanické ošetření obličeje a krku

Pokud jste se dostali do fáze, kdy se podíváte do zrcadla a nemůžete se nějak poznat a rozhodně do sebe nechcete nic píchat a vypadat stejně jako hromada lidí kolem, kteří se k tomu odhodlali a nelení vytáhnout desítku 1-2-3 krát za rok ...a pak se čím dál víc vzdalovat dřívějšímu obrazu sebe sama....., tak jste tu správně😉 . Tohle ošetření je šetrné, podporuje Váš přirozený vzhled. Dodává pleti  vytrácející se  kolagen a hydrataci a navrací svěšené koutky a oči a vytahaný krk tam, kam patří.  

Jak to funguje

Hloubkové čištění LumiSpa 

dokonale vyčistí Vaše podkoží

Lázeňské ošetření galvanickým proudem se složkou  ageLOC®


Pozitivně působí na podkožní lymfatický systém
Pomáhá detoxikaci
Hydratuje a vyhlazuje

Vzhledem k tomu, že se s věkem začíná zpomalovat produkce bílkovin v pokožce, zatímco přítomnost enzymů se začíná zvyšovat, zhoršuje se struktura pokožky. Tak to prostě je. Takže kůže začíná viset, tvar je tatam. Galvanické ošetření funguje na principu přitahování a odpuzování ne-souhlasných nábojů. Předošetřovací gel obsahuje složky, které nesou stejný náboj, jako je v lázeňském přístroji, tzv. žehličce. Pomáhá tedy pročistit pokožku a dokonale vnést maximální množství anti-ageových přísad, složky ageLOC®.
Galvanická žehlička je opatřena galvanickým proudem, který pomáhá stimulovat pohyb tekutin, odstraňovat nečistoty z pokožky a dodává potřebnou energii. Proud podporuje krevní oběh. Vy však vůbec nic necítíte. Společně se speciálním krémem vytváří ideální schopnost ošetřit Vaši pokožku tak, jak potřebujete.