Galvanická žehlička / age LOC Galvanic Spa/ Balíček na obličej

SLEVA

Nenechám Vás ve štychu! Po zakoupení dostanete instruktážní videa zdarma!

Nabitý balíček, který Vás vybaví na start omlazení obličeje. Výsledky uvidíte po pár ošetření. Žehličku můžete používat s konkrétními přípravky také na podporu růstu vlasů a na tělo. Budete nadšeni :-)


1x ageLOC Galvanic Spa
2x Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC
1x NaPCA Moisture Mist
1x ageLOC Gentle Cleanse & Tone

 Malý, chytrý a výkonný ageLOC Galvanic Spa od Nu Skin dává dohromady průlomovou technologii s patentovanými složkami a vytváří tak skutečně moderní přístroj proti stárnutí. Při používání společně s produkty, jakými jsou naše Galvanic Facial Gels with ageLOC a Tru Face Line Corrector, Galvanic Spa cílí přímo u zdroje na viditelné známky stárnutí pleti. Jemné linky a vrásky se zdají menší, pleť je posílena a vypadá nádherně mladě.

Tajemství této mladě vypadající pleti tkví v inovativní vědě Nu Skin. Váš přístroj využívá samočinný galvanický proud, s kterým se často setkáváme v profesionálních lázních, pomáhající dopravit do pleti složky proti stárnutí. S přídavnými nástavci a doplňkovými produkty navrženými pro obličej, tělo a vlasovou pokožku vám tento víceúčelový kosmetický přístroj pro domácí používání umožní zažít pocit jako v lázních z pohodlí svého domova.

Systém Galvanic Spa, který nabízí zcela srozumitelný, uživatelsky přívětivý LED displej a optimální ergonomický tvar, je moderní, intuitivní a snadno se používá. Tajemství rozzářené, mladě vypadající pleti spočívá na špičkách vašich prstů - a jeho odhalení nebylo nikdy snazší.

11 500,00 Kč 14 466,00 Kč
Please select variants first