Galvanická žehlička / age LOC Galvanic Spa/ Balíček na obličej

SLEVA 25%

Nabitý balíček, který Vás vybaví na start omlazení obličeje. Výsledky uvidíte po pár ošetření. Žehličku můžete používat s konkrétními přípravky také na podporu růstu vlasů a na tělo. Budete nadšeni :-)

Tento odkaz Vás přesměruje na můj e-shop Nu Skin, kde si balíček můžete zakoupit s 25% slevou !!!https://nskn.co/iZUALA

1x ageLOC Galvanic Spa
2x Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC
1x NaPCA Moisture Mist
1x ageLOC Gentle Cleanse & Tone

 Malý, chytrý a výkonný ageLOC Galvanic Spa od Nu Skin dává dohromady průlomovou technologii s patentovanými složkami a vytváří tak skutečně moderní přístroj proti stárnutí. Při používání společně s produkty, jakými jsou naše Galvanic Facial Gels with ageLOC a Tru Face Line Corrector, Galvanic Spa cílí přímo u zdroje na viditelné známky stárnutí pleti. Jemné linky a vrásky se zdají menší, pleť je posílena a vypadá nádherně mladě.

Tajemství této mladě vypadající pleti tkví v inovativní vědě Nu Skin. Váš přístroj využívá samočinný galvanický proud, s kterým se často setkáváme v profesionálních lázních, pomáhající dopravit do pleti složky proti stárnutí. S přídavnými nástavci a doplňkovými produkty navrženými pro obličej, tělo a vlasovou pokožku vám tento víceúčelový kosmetický přístroj pro domácí používání umožní zažít pocit jako v lázních z pohodlí svého domova.

Systém Galvanic Spa, který nabízí zcela srozumitelný, uživatelsky přívětivý LED displej a optimální ergonomický tvar, je moderní, intuitivní a snadno se používá. Tajemství rozzářené, mladě vypadající pleti spočívá na špičkách vašich prstů - a jeho odhalení nebylo nikdy snazší.

10 850,00 Kč 14 466,00 Kč
Please select variants first