Pro rodiče

Vážení rodiče, 

jsem moc ráda, že uvažujete o tom, že Vaše dítě či velké dítě přihlásíte do uměleckého kroužku Teen Atelier Theatre. Nebo jste ho dokonce už přihlásili. Uvidíte, že Váš občas nabručený teenager ožije.

Pokud ho baví psát, malovat, předvádět se, nebo i když ještě neví, co přesně, důležité je, že bude mezi svými a  dostane šanci se projevit. Před sebou, celým souborem, ale i před  Vámi. Dokáže Vám, že je dobrej! I když to samozřejmě víte...., on to  právě teď  potřebuje slyšet dnes a denně. 

Zde najdete základní informace.  A pokud Vám budou nějaké chybět, ptejte se. 

Kdo vede ateliér

Ateliér vede Karolína Tou-Jou Chudobová, jejíž odvaha vychází z: 10 leté praxe v České televizi, vystudováním herectví a moderátorství a působení v divadlech, studiem Pedagogiky / PedF UK/ se zaměřením na volný čas a Psychologie a Sociologie/ VŠEM/, práce s teenagery na bázi jógy a meditací. více o Karolíně

Hosté

Každý cyklus budeme besedovat s 1 umělcem.   Oslovuji je z řad herců, moderátorů, spisovatelů, režisérů, výtvarníků.  Když to jde, k setkání dojde naživo, když ne, budou on-line besedy. 

Exkurze

Na každý cyklus se snažím zařídit exkurzi do média, divadla, nebo jiného zajímavého místa. 

Kde se scházíme

Kulturní centrum VZLET, Vršovice, Praha 10, Holandská ul. 1

Za co platíme

Platba probíhá vždy předem na 1 cyklus., tedy na 3 měsíce . Zvýhodněná cena je pro platbu 2 po sobě jdoucích cyklů. Možnost je také přivést kamaráda či kamarádku a získat tak slevu na členství 2 cyklů.

V ceně jsou započítány pronájmy zkušeben a sálů,  koordinace a vedení ateliéru, on-line vedení a besedy, koordinace exkurzí, individuální přístup k Vašemu mládežníkovi.

Průměrně každý cyklus vychází  na  30 hodin společné práce. 1 hodina tak po přepočítání platby za 1 cyklus / ušetřím Vám práci:-)/ , vychází na 130Kč. 

Ceník Ateliéru 

Zažádala jsem MČ Prahu 10 o dotaci, resume bych měla vědět v dubnu 2023, od toho se odvine školné na podzimní cyklus.

Záznam on-line besedy se spisovatelkou Lídou Bakonyi Selingerovou ,54 min.

Záznam on-line besedy  se spisovatelkou Pohádkovou Lídou.  Lída nás zavedla to vnitřního života spisovatele. Poradila nám, jak nastavit svůj mindset, kde brát inspiraci, proč při psaní nespěchat, na koho se obrátit, máme-li text, který chceme vydat...., probrali jsme i psaní slohovek do školy.  Beseda se odehrávala v Teen Ateliéru, stejně tak je ale vhodná i pro velké dospěláky.  Po zakoupení záznamu Vám bude odeslán link. 

100,00 Kč