Těhotenství v praxi on-line 

 - Chceš během těhotenství cvičit a nevíš jak?                                                               - Chceš se na porod  připravit tak,, aby Tě pokud možno nic nepřekvapilo?                     - Chceš cvičit s miminkem?                                                                                                         

Pak jsi tu správně

TĚHOTENSTVÍ

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ, 450Kč

5 on-line lekcí budete mít k dispozici po dobu 2 měsíců. Připraví Vaše tělo na porod. Věnujeme se všem partiím, které si to zaslouží a potřebují to. Cvičení doporučuji maminkám ve 2. a 3. trimestru. Vychází z jógových cvičení, součástí je posilování a relaxace. Cvičení je určené pouze zdravým ženám.

E-BOOK A ZÁSOBNÍK POZIC

Součástí je e-kniha, která Vás přirozeným způsobem seznámí s běžnými věcmi, které těhotné ženy řeší. Pomůže Vám pochopit své tělo a odpoví Vám na otázky, které se Vám množí. Vy i Vaše okolí se přirozeně připravíte na miminko. Zásobím vás jednotlivými pozicemi, které jsou pro vás vhodné.


POROD 

PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVA, 450Kč

Kurz je vhodný pro vás, které jste se rozhodly rodit v běžné porodnici v ČR a nemáte neobvyklé alternativní požadavky. Potřebujete se zkrátka dozvědět, jak to v porodnici chodí a co očekávat.

Provedu Vás třemi dobami porodními a bez obalu povím, co vás nejspíš čeká, kdo se bude kolem vás během porodu pohybovat a jak to vypadá bezprostředně po porodu. Nebudete se pak v porodnici cítit jako malé bezbranné  holky. Budete rozumět tomu, co vám lékaři povídají. Projdete porodem se ctí a budete se mít rády za svou statečnost. Budete připravené na novou životní roli.

Kurz má 10 dílů po 13-30 minutách a k dispozici je několik dokumentů ke stažení. Přístup ke kurzu máte po dobu 1 měsíce.


MATEŘSTVÍ

CVIČENÍ S MIMINKEM, 450Kč

Když je miminku měsíc a něco, tobogán prvotních procesů postupně zpomaluje a maminka začíná myslet i na sebe. Chce se protáhnout, rozhýbat své tělo, ale zatím se jí nechce od miminka odcházet. 

Pojďte si zacvičit i s miminkem doma:-). Cvičení je vhodné pro zdravé maminky a miminka po šestinedělí. Budete ho mít k dispozici po dobu 2 měsíců.

ZÁSOBNÍK POZIC

Pokud jste byla zvyklá cvičit během těhotenství, určitě si ráda prolistujete možnosti cvičení s miminkem. Co a jak můžete cvičit se dozvíte v Zásobníku pozic.
 

Projekt Těhotenství v praxi odstartoval již v roce 2014, kdy jsem už měla dost těch debat maminek, které byly po porodech celé rozbolavělé na duši z toho, co prožily v porodnicích... a že kdyby věděly, co je čeká, bylo by vše jiné.....Rozhodla jsem se založit projekt Těhotenství v praxi. Najdete zde informace, které Vám pomohou připravit se na porod a mateřství s láskou tak, abyste novou životní etapu odstartovaly v klidu a citlivě. Aby Vám, miminku a Vašemu okolí, bylo na světě hezky. 


Když už jsem si myslela, že ji snad nevytlačím, vzpomněla jsem si na to uvolnění a dech a fakt to fungovalo!"


Děkuji za super gravidjógu, při které jsem se rozhodně nenudila, ale zároveň byla uzpůsobená tak, že jsem se necítila neschopně (jako hroch :-)). Hrozně mi pomohla na záda a vůbec tak nějak celkově přispěla k tomu, že jsem si těhotenství/bříško fakt užila.
A hlavně díky za Vaše pozitivní vlny, které z Vás doslova srší a za to, že ačkoliv z Vás je pohoda cítit, jste stále nohami na zemi a nikomu nic "nenutíte".
Doufám, že vše půjde dobře a budu se moct účastnit vašich kurzů i po porodu, případně s miminkem.


 Musím Vám moc poděkovat za Vaše rady, vzpomněla jsem si na dech, který jsme se na gravidjóze učily a určitě pomohl.