ART CREATOR


Miluji ten pocit, kdy se Vám podaří vytvořit NĚCO z téměř NIČEHO. Již v dobách, kdy jsem pracovala v České televizi, jsem zbožňovala práci ve střižně. I když se třeba na place nedařilo, střižna všechno zachránila a povýšila počin o tisíc procent. A to mi zůstalo. Měla jsem štěstí, že jsem ještě zastihla střihače, kteří svou profesi ovládali opravdu profesionálně (ještě před digitalizací). Až zpětně si uvědomuji, že mi to dalo strašně moc. Asi i proto má vášeň ve střihu.

Nabízím tedy střih a případně i natočení videí, které Vám pomohou Vaši službu nabízet tak, jak si v současnosti virtuální svět žádá. Tedy rychle, stručně, jasně, originálně. Krátké shoty, které vystihnou Váš um, Vás samotné. Nemusíme ani nic točit. Můžete recyklovat Vaše materiály, které už máte. Projděte si své galerie v mobilu, notebooku...., není tam spousta fotek nebo krátkých videí, která jen čekají na zpracování? Není ho škoda ho smazat pro nedostatek místa v úložišti? Pokud Vás nebaví pronikat do tajů střižen, audia, titulků a jiných kouzel, jsem tu.

  • Vytvořím pro Vás krátký shot, upoutávku, video, které Vás bude prezentovat na sociálních sítích. Stačí materiál, který už máte v mobilu. Pár střihů, předělů, hudby...a je to.
  • Umím vystihnout to nejdůležitější a také zařídit / v případě točení nového materiálu/, jak se při natáčení uvolnit a být přirozená.
  • Mohu natočit i autorskou dokreslující hudbu (zvonkohry, kytara, tibetská mísa, zvuková vlna...). Autorská práva nám totiž nedovolí použít kdeco.
  • Těším se na Vaše výzvy!

TYP BASIC     1 100Kč  / do 1min.

Typ BASIC -pošlete mi fotky či obrázky, které budete chtít použít, titulek, který budete chtít na začátek a konec šotu. Využiji jednoduché efekty a předěly a hudbu ze střižny. Nepůjde o jakési umění, ale sestříhání jednoduchého videa z fotek. Pomůže mi vyplnění dotazníku viz. níže, abych uměla uchopit Váš záměr. 

TYP NATURE 1 500Kč / do 1 min.

Typ NATURE- pošlete mi fotky a video či videa, která budete chtít zpracovat s konkrétním titulkem na začátku a konci. Využiji titulky, efekty, předěly a hudbu střižny.  POmůže mi vyplnění dotazníku viz. níže, abych pochopila Váš záměr. 

TYP MAGIC    2 000Kč / do 1 min.

Typ MAGIC se  ponoří do Vašeho záměru hlouběji. Využívám více efektů a pohraji si s obrazem a veškerými předěly, znělkami, titulky, zkrátka se vším, na čem se domluvíme.  Pokud střižna nenabídne vhodnou hudbu / autorská práva/, tak využiji hudbu vlastní. I tentokrát vše proběhne on-line. Materiál mi posíláte vzduchem:-).

TYP DE LUXE  od 4 000Kč

Typ DE LUXE už je na individuální domluvě a potřebě. Natočíme rozhovor, ilustrační záběry, zkrátka vše, na čem se domluvíme a následně vytvořím MAGIC video dle Vašeho přání. Součástí může být také natočení podcastu. V tomto případě se potkáme  osobně. 

Mám zájem o sestřih