Natočím s Tebou o Tobě rozhovor

🎧 Mám praxi v českých médiích 

Miluji ten pocit, kdy se Vám podaří vytvořit NĚCO z téměř NIČEHO. Již v dobách, kdy jsem pracovala v České televizi, jsem zbožňovala práci ve střižně. I když se třeba na place nedařilo, střižna všechno zachránila a povýšila počin o tisíc procent. A to mi zůstalo. Měla jsem štěstí, že jsem ještě zastihla střihače, kteří svou profesi ovládali opravdu profesionálně (ještě před digitalizací). Až zpětně si uvědomuji, že mi to dalo strašně moc. Asi i proto má vášeň ve střihu. Videa i audia. 

🎧 Pracuji srdcem

Rozhovory natáčíme pro Podcast Karolína Tou-Jou/Freestyle Talks . Ten je veřejně k poslechu na většině podcastových platformách a také na youtube kanále.

  • Rozhovory jsou má nejmilovanější disciplína
  • Jsem fascinovaná lidskými příběhy
  • Mám 10 let praxe v České televizi
  • Mám několik let praxe v rádiích
  • Mám praxi v televizních produkcích
  • Mám praxi z divadelních scén
  • Umím se naladit na respondenty, jsem empatická
  • Ke své profesi jsem se vrátila oklikou, ale srdcem
  • Jmenuji se Karolína Chudobová, dříve Nahodilová, Karolína Tou-Jou 

Chci mít svůj rozhovor

Chceš se dostat do médií, ale ještě jsi nikdy s nikým rozhovor nedělala?

Máš urovnané myšlenky a jsi si jistá, že až to jednou přijde, nebudeš tam blekotat?

Toužíš po tom, aby s Tebou někdo udělal rozhovor?
Pak se naše cesty potkaly správně. 

Máš spoustu materiálů v mobilu a ráda bys to recyklovala pro své promo?

Neumíš nebo se Ti nechce proniknout do stříhání videa?

Potřebuješ vytvořit krátký promo sestřih?


Potýkáš se s nějakými bloky, které Ti nedovolí přirozeně mluvit?

Chceš vést rozhovory a potřebuješ postavit pevné základy?  

Chystáš se do médií a nevíš přesně, co Tě čeká? 

Přesně pro Tebe je tahle konzultace.

Ať už jde o točení videí, nebo rozhovorů. 

Mediální stopy

Reference

To, co jsme měly možnost zažít, byla dokonalá ukázka propojení lidskosti, vstřícnosti, profesionality a péče o klienta. Karolína nám věnovala maximální péči před rozhovorem, kdy jsme včas a podrobně získaly informace o tom, kdy, kde a o čem rozhovor bude. Po rozhovoru jsme po dodání fotografií do videa téměř obratem získaly video, které nás nadchlo. Karolína je velmi citlivá, příjemná, milá žena, která dokáže provést rozhovorem i introvertní typy. Celý rozhovor je krásným představením našeho projektu i díky přátelskému a jemnému provázení otázkami, které vedou k vidění tématu rozhovoru z různých úhlů a do hloubky. Díky Karolíně jsme získaly krásné video, které nám pomůže v propagaci našeho projektu.

Marie a Blanka

Výtvarná Laboratoř

Jsem nadšená, Karolíno! Pro mě je to opravdu čistá radost, když si klientky dovolí být odvážné a přijet si za mnou a koňmi pro svá důležitá uvědomění!

Rozhovor s vámi plynul přirozeně a bez jakéhokoliv úsilí. Je vidět, že víte co děláte! Mohu doporučit ostříleným mediálním hvězdám, i těm, které se na svůj první rozhovor teprve chystají.  

Simona Šašková

koučing s koňmi

Spolupráce s Karolínou byla úžasná. Hned jsme si sedly a připadalo mi, že si celou dobu povídám s dobrou kamarádkou. Jsem moc ráda že jsme se potkaly a nás rozhovor přišel v ten nejlepší čas kdy plánuji crowdfundingovou kampaň! Určitě tím naše spolupráce nekončí, takže se těším na další setkání a všem ji moc doporučuji. :-)

Ludmila Bakonyi Selingerová

spisovatelka

Děkuji za úžasnou, profesionální spolupráci. Náš rozhovor byl velmi spontánní, uvolněný, příjemný. Je z tebe cítit mnoho zkušeností a také, že vše děláš srdcem. Velmi ráda budu sledovat tvou tvorbu a aktivity, které mi jsou velmi blízké. Všem tě doporučuji, úžasná spolupráce :) 

Kristýna Anna Gladiš

regresní terapeutka