VIDEO KURZY

Video Kurz Yoga Teens

Kurz je úvodem do yogy pro teens. Obsahem je vysvětlení základních pozic a také to, jak nám jóga může pomoci v běžném životě. Během 7 dílů je provedu krátkými sestavami, aby si pak mohli cvičit podle youtubu a věděli, co cvičit mohou a co si třeba trochu poupraví. Kurz bude přístupný   1 měsíc. Cena 490Kč

Video Kurz YogAfro

Video kurz, během kterého si spolu alespoň na dálku zablbneme. Během 5 dílů se naučíte pár základních kroků afrického tance a jógově se protáhneme. Kurz budete mít k dispozici 3 týdny. Dostanete odkaz s přístupovým heslem a můžete tančit! 
ZDARMA - napiš si o něj

Video Kurz Relaxační seance

9 dílů video relaxací pro duševní hygienu. Relaxační seance obsahují relaxace a zamyšlení, která nám pomůžou dostat se blíže k nám samotným. Dopřejí nám chvíle klidu před spaním, nebo kdykoli během dne. Kurz budete mít k dispozci 1 měsíc.

                                                                      cena 550Kč

Video Kurz cvičení pro těhotné, příprava na porod a cvičení s miminky, projekt Těhotenství v praxi

O projektu Těhotenství v praxi se více dozvíte zde: https://tehotenstvivpraxi.webnode.cz/

3 video kurzy včetne e-booku pro nastávající maminky a tatínky.

1. část: 5 on-line lekcí budete mít k dispozici po dobu 1,5 měsíce. Připraví Vaše tělo na porod. Věnujeme se všem partiím, které si to zaslouží a potřebují to. Cvičení doporučuji pro maminky ve 2. a 3. trimestru. Cvičení vychází z jógových cvičení, součástí je posilování a relaxace. Cvičení je určené pouze zdravým ženám.

2. část: Je vhodný pro vás, které jste se rozhodly rodit v běžné porodnici v ČR a nemáte a nemáte speciání alternativní požadavky. Potřebujete se zkrátka dozvědět , jak to v porodnici chodí a co očekávat.3. část: Když je miminku měsíc a něco, tobogán prvotních procesů postupně zpomaluje a maminka začíná myslet i na sebe. Chce se protáhnout, rozhýbat své tělo, ale zatím se jí nehce od miminka odcházet. Pojďte si zacvičit i s miminkem doma:-). Cvičení je vhodné pro zdravé maminky a miminka po šestinedělí. Budete ho mít k dispozici po dobu 2 měsíců.