Karolína

  • Mám ráda výzvy.  Ráda rozjíždím nové projekty. Ráda plním "díry na trhu. Nesoudím.
  •  Jsem multipotenciálka 

Jmenuji se Karolína Chudobová. Začali mi říkat Karolína Tou-Jou, tudíž někde můžete natrefit na Karolína Tou-Jou Chudobová, dříve Nahodilová a jsem to stále já:-)

( Tou Jou / Tu-Žu / , tak jsem začala nazývat svou autorskou tvorbu ( vznilo z francouzského "toujours"-každý den -oblečení a aktivity na každý den), proto spojení Karolína Tou-Jou . A tak vzniklo TOU-JOU FASHION

Vytudovala jsem VOŠ hereckou a moderátorskou a Vychovatelství na PedF UK v rámci CŽV. Nyní studuji Psychologii a Sociologii na VŠEM.  11 let jsem pracovala v České televizi střídavě na postu redaktor a moderátor.  Svůj pořad Zajímavosti ze světa jsem milovala. Předtím jsem působila v Televizi Box, modelingové agentuře McLLG a rádiích.  Hrála jsem divadlo , moderovala různé akce...Působila jsem jako au-pair ve Velké Británii a Izraeli. Procestovala jsem pár nádherných zemí ( Sýrie, Turecko, Jordánsko, Egypt, Rumunsko, Kuba, Řecko, Gambie, Srí Lanka, Vietnam, Kambodžu a Laos......) .

V letech 2006-2012  a od opět od roku 2018 jsem  členkou hudebně- taneční africké skupiny Ba-to-cu .

Jsem Instruktorem Powerjogy a Jogy pro těhotné ( Power Yoga Akademie, Praha ), hot-jogy, aero-jogy , dětské jógy a absolvovala jsem kurz Jóga Nidra a Pranajáma , workshop Fascie a jóga s Lenkou Oravcovou,  workshop Meditative hathayoga s Hariládžím, vzdělávací seminář Yoga wheel stretch a fitness, Principy Jógové terapie, Hatha-yoga s Muruganem, Srí Lanka, Jóga pro teenagery . V roce 2012 jsem objevila Aero-jógu / Dům jógy/ , propadla jí a v současné době ji předávám dále a vzdělávám budoucí lektory Jógy bez tíže. Velice ráda pracuji i s těhotnými ženami a teenagery. S jógou jsem se poprvé setkala před více než 20 lety. Předávám ji přes 10 let a stále se učím. 

 Mám za sebou vzdělání Aromaterapeutické integrativní masáže u Radany Kupfové, Holistické aromaterapeutické masáže u Adély Zrubecké  a Sportovní masáže u p. Lansingera a Reflexní terapie . 

Prošla jsem Kurzem Mindfulness a  výcvikem Mindfulness MBSR .

Spoluzaložila jsem Rodinné centrum a školku U Fanouška / nyní Barevná školička/ , které jsem rok vedla a pak ráda předala nadšenějším. Nicméně vždy jsem milovala práci s dětmi. Kromě skauta jsem jezdila jako vedoucí na tábory a lyžáky a dodnes pořádám různé workshopy pro děti a hlavně teens. Založila jsem ateliér, prostor osobního rozvoje, Zlatá dílna.

Spolupracuji s nakladatelstvím Alferia na audio nahrávkách.

 Působila jsem jako osobní asistentka seniorů pro Sue Ryder.

V současné době rozvíjím umělecký klub Teen Atelier, projekt, který jsem odstartovala v lednu 2023 a mám s ním velké plány:-). Teen Atelier obohacuje teenagery, ale míří i mladším dětem a dospělým. Zároveň natáčím podcasty a pomáhám rozjet podcasty i na zakázku. Stejně tak se věnuji rétorice, práci před kamerou a s mikrofonem, také vedení rozhovoru a střihu videa. Na vše zmíněné nabízím konzultace pro drobné podnikatele. 

Můj život však nezanedbatelně ovlivňují mí synové, kterým se snažím svůj život přizpůsobit jak to jen jde.