Přijmi svůj stín

14.07.2021

Včera jsem jela v autě a fakt to bylo o nervy.

Jako vždycky v létě, všechno rozkopaný. Všude fronty, lidé nervózní, já taky. Do toho mi v rádiu jely zprávy. Vlastně jsem v tu chvíli dělala všechno pro to, aby se můj nervový systém dočista zhroutil a já začala nadávat a plivat hněv. Ne. Řekla jsem si. Proč tohle dělám? Vždyť co mi chybí? Furt si stěžuju, že nemám na sebe čas. Teď ho mám. Jsem SAMA, nikdo mi nemůže nic říkat, na něco se ptát a můžu si jen tak přemýšlet. Prostě nejvíc. Tak jsem si k tomu pustila Relax hudbu, první, která na mě na Spotify vykoukla, stříkla borovici z osvěžovače a stal se zázrak. Nervem nabitý smradlavý automobil se proměnil v kouzelnou komůrku pohody.

Nějak jsem si o tom večer povídaly s kamarádkou a ona říkala. Vidíš, Ty si tohle umíš říct, že to prostě bude jinak a je to jinak. Já bych tam začala nadávat a běsnit. A přestože ona má za sebou čerstvý odpich ode dna a v kouzelné komůrce pohody se jistě brzy taky najde, uvědomila jsem si, že jo. Že má pravdu. Všechny terapie, které jsem za poslední dobu s ženami procházela, byly o tom samém. Dostat se v téhle zvláštní době do pohody, najít svůj střed, možná zdroj a zbavit se nedůvěry v sebe sama, nabýt zdravou sebejistotu.

A právě o tom je můj nový on-line program, kterého mám teď plnou hlavu a sešit a notebook. Program "Přijmi svůj stín" se na Vás moc těší a už se k Vám pomalinku blíží.

Co myslíte, půjdete do toho?