Víkend v Domě s příběhem vhodný i pro jógové začátečnice- již proběhlo

.

Jóga, Hormonální jóga, Relax, Sauna, Masáže     v divočině s duší

  • Kdy: 16.6.-18.6.2023
  • Co: Relaxační víkend v domě, který bude jen náš
  • Součástí je sauna, sál na cvičení jógy- stodola, hluboké relaxace a meditace, možnost masáže
  • Ubytování ve 2 lůžkových pokojích , 1 velký pokoj pro 4-6 osob a jedna exkluzivní maringotka
  • KDE: Rabštejn nad Střelou 72, Manětín https://goo.gl/maps/M3Atjj3jcmUEMBpx9

  • Předpokládaný program: 
  • pátek večer:  jóga a relaxace 1,5h / Karolína/ , sauna
  • sobota: 9:15-10:45 Hormonální jóga/ Katka/1,5h , přes den procházky a sauna, večer 19-20:15 meditace- ladění / Lada/, sauna
  • neděle ráno: zdravotní jóga / Karolína
  • strava: budeme mít s sebou skvělou retreat kuchařku Ivu Klimešovou, info najdete níže


                                                   .

V Tauhausu nás čeká víkend plný sdílení našich příběhů, starostí i radostí, uvolnění a nabití díky jógovému cvičení, detox díky sauně, nabití díky přírodě, duševního relaxu díky vedeným relaxacím.

CO JE V CENĚ: 

ubytování v pokojích dle přihlášení, využití společných prostor- salonku, stodoly, velké zahrady, kuchyně, jídelny,   program- cvičení, meditace, ladění dle programu výše , sauna, celá vila je jen naše! 

Pátek 

 Večeře: Mrkvové tacos s "trhaným tofu", rajčatová salsa, avokádo guacamole 2ks 

 Sobota 

Snídaně: Smoothie miska servírována s čerstvým ovocem a domácí skořicovou granolou 

Oběd:Thajské kari se zeleninou a tofu podávané s rýží 

Večeře: Quiche s karamelizovanou cibulkou, modrým sýrem a vlašskými ořechy, podávaný se salátkem 

 Neděle  

Snídaně: Banánové lívance se šlehanou ricottou a jahodovou chia marmeládou 

Kdo se o nás postará?

Karolína Tou-Jou

jóga, masáže, fashion

Organizace pobytů a nakonec i uskutečnění:-) je pro mě třešničkou na dortu mé každodenní práce. Jsem vděčná, že jezdíte. Na tomto víkendu povedu lekce jógy, relaxace a budu vás masírovat.

Katka Nováková

Hormonální jóga

Katku jsem si velmi oblíbila za její přístup k životu a krásný hlas. Jsem moc ráda, že přijala pozvání. Pokud ji chcete více poznat, poslechněte si náš rozhovor. Na našem víkendu vás seznámí s hormonální jógou, v sobotu dopoledne. 


Lada Dudová

masáže a meditace-ladění

S  Ladou nás cesty přivály k sobě po několika letech. Kdysi jsme spolu tančily afrodance, dnes jsme se obě zklidnily a věnujeme se také duši:-).  O víkendu povede společné ladění a bude masírovat. Její práce vychází z práce se stabilizačním systémem a z biodynamiky. Dochází k celkové harmonizaci. 


Iveta Klimešová se postará o naše žaludky a až uvidíte její kuchařské dovednosti, pohladí to zejména vaše oči a duši:-). V současné době vaří v Thajsku, takže exotika na talířích zaručena. 

Slovo majitelů: Tauhaus

Příběh  domu se začal psát v 90. letech 19. století, kdy v malebném údolí řeky Střely vznikla fořtovna. Takto dům sloužil další půlstoletí, než ho potkal poválečný osud všech sudetoněmeckých domů - vyvlastnění.

Objekt připadl státnímu statku, čímž započalo smutné období jeho pomalého chátrání. Sto let od svého vzniku se fořtovna proměnila v ranč s výletní restaurací, která se však nedokázala udržet. Před čtyřmi lety, již v péči nového majitele, se zrodil koncept Domu u řeky - jedinečného místa pro jedinečné chvíle.

"Tauhaus je naplněním pouta mezi člověkem, historií a přírodou, mezi životem a prožitkem."

Lano jako symbol pouta a závazku

Nezvyklý německý název Tauhaus (lanový dům) je vyjádřením myšlenky, obnovit pouto domu s jeho historií a okolím, a v tomto duchu jej rozvíjíme.

Věříme v sílu Tauhausu uchopit váš čas a proměnit ho v nevšední mnohadenní zážitek. Chceme tak vytvořit pouto nové - mezi vámi a domem, jeho zahradou, Střelou, Rabštejnem i celým krajem, a dům u řeky je toho nástrojem.