Galvanické ošetření bolesti

Vzhledem k tomu, že přibývá klientů, kteří přicházejí s akutními bolestmi zad, nejčastěji beder či šíje a čekají od masáže rychlou úlevu, jsem neskonale ráda, že si mě našel produkt Galvanic Body Spa. Jedná se o galvanoterapii, která probíhá v řadě lázních prostřednictvím obrovských galvanických přístrojů. Nyní mám v ruce tyto příruční  minilázně  a jejich pomoc Vám nabízím v rámci procedury Galvanické ošetření bolesti. Jestliže Vám klasická masáž pomůže od bolesti během pár hodin, po galvanoterapii ucítíte úlevu ihned. Jestliže po masáží cítíte uvolnění po pár dnů, galvanoterapie Vám uleví na delší dobu. Pokud ji pak budete opakovat pravidelně, může Vám pomoci problém vyřešit. 

Jak to probíhá:

Nejprve proběhne jemná masáž, která svaly uvolní a prokrví. Potom nanesu speciání gel, který na sebe váže nečistoty z pórů a uvolňuje. Zahájí tedy proces galvanizace. Bolestivá místa budu jemně masírovat speciálním přístrojem ageLOC® Galvanic Body Spa od firmy NuSkin. Dále nanesu léčivý krém a proces dokočím jemnou masáží. 
Jak Vám galvanoterapie pomůže?!


Pozitivně působí na podkožní lymfatický systém
Pomáhá detoxikaci
Hydratuje a vyhlazuje


Vzhledem k tomu, že se s věkem začíná zpomalovat produkce bílkovin v pokožce, zatímco přítomnost enzymů se začíná zvyšovat, zhoršuje se struktura pokožky. Tak to prostě je. Takže kůže začíná viset, tvar je tatam. Podkožní tuk se vyboulí a způsobuje vznik celulitidy.
Galvanické ošetření funguje na principu přitahování a odpuzování ne-souhlasných nábojů.Předošetřovací gel obsahuje složky, které nesou stejný náboj, jako je v lázeňském přístroji, tzv. žehličce. Pomáhá tedy pročistit pokožku a dokonale vnést maximální množství anti-ageových přísad, složky ageLOC®.
Galvanická žehlička je opatřena pulsujícícm galvanickým proudem, který pomáhá stimulovat pohyb tekutin, odstraňovat nečistoty z pokožky a dodává potřebnou energii. Pulsující proud podporuje krevní oběh. Vy však vůbec nic necítíte. Společně se speciálním krémem vytváří ideální schopnost ošetřit Vaši pokožku tak, aby ihned po terapii byla hladší, pevnější a po několika ošetření také štíhlejší.
Ošetřit lze : paže, dekolt, břicho, hýždě, stehna.

Váš názor:

 Tak jsem měla možnost "TO" vyzkoušet...A opravdu "TO" funguje! O čem je řeč? O zázraku zvaném galvanická žehlička. Tenhle malý přístroj mi nejen ulevil od bolesti pochroumaného ramena a citelně jej uvolnil, ale také perfektně zjemnil a vyhladil kůži na stehnech...Velmi šikovná věc, příjemná procedura, viditelný výsledek...Děkuji Karolína Tou Jou! Všem vřele doporučuji! Irena