V poslední době kolem mě lítá téma webů. Každý má web, kdo nemá, nechává si ho profi vytvořit. Je natěšen na něco nového, konečně hurá on-line podnikání, budu za vodou. Jasně, do určité míry je to super, ale to už se nebudeme setkávat? O.K., také se v tom mydlím, takže zásah do vlastních řad, ale k těm webům.
...

Uf, chcete-li v mé hlavě vznítit spoustu zoufalství, zeptejte se mě takhle😊. Vlastně vůbec nevím, proč se říká, že někdo "učí" jógu?

Sebevědomí. Sebe-vědomí. Jsem si vědoma sama sebe, vědomě vnímám sama sebe. Jsem sama sebou. Tak nějak. Zhruba. Asi.

Ženám je aromaterapie možná krapet bližší. Zajímají se, co která bylina přináší, co by komu mohlo pomoci a který olej využijí namísto chemie. Nicméně nutno říci-pokud někde něco koupíte a má to trvanlivost půl roku a více, nějaká drobná "chemie" se tam patrně vždycky najde. A je chemie opravdu vždy tak špatná? A proč se tedy nepřestěhujeme do lesa...

Muž a citrusy

11.07.2021

Osvěžení, harmonie, uvolnění, prostoupení hravosti. To jsou hlavní účinky citrusů pro všechny. Nejen pro muže. Ale ruku na srdce. Nejsou právě i muži vystavováni velkému tlaku? Workholismus. Vystresovaný manažer, který už ani neví co je to relax. To není zas tak neobvyklý výjev.

Tymián je obecně symbolem odvahy. Pomáhá mužům přijmout občas složitou roli otce. Yzop vytváří osobní hranice, zatímco eukalyptus posiluje otevřenost a volnost.

Stále jsme u mužské energie- od starověku je vavřín symbolem vítezství- aha- Vavřín dodává nadhled posiluje dýchací systém zlepšuje zažívání.

Žena-Muž 2

08.06.2021

Nevím, co na Vás z této fotky dýchá. Vzduch? Svoboda? Čistota? Síla? Mužská síla? Chcete-li - mužská energie? Možná i proto, že právě jehličnaté stromy jsou často nositelem mužské energie. Chcete-li tedy muži dodat sebevědomí a moudrost, myslete na to. Sama jsem si uvědomila, že když jsem při podzimních rýmičkách byt voněla modřínem a borovicí, muž...