KVĚTEN

01.05.2022

     Duben byl o přípravách. Sami jsme si ujasnili, čeho chceme dosáhnout a možná se nám v hlavě upevnil plán, jak ke svému cíli dojít. Nyní je před námi květen. Měsíc lásky a srdce.

Vezmeme-li to z hlediska našeho směřování, náš sen a vize se dostaly do našeho srdce. Protože jsme došli k tomu, co si od srdce přejeme. A aby se nám to splnilo, měli bychom za tím jít srdcem. Protože jinak je to marná lásky snaha😊.

V čem tedy vidím největší paradox? Jaký orgán je v květnu nejvíce oslabený? Správně. Srdce. Jak to do sebe zapadá? Jako jedno velké puzzle, které celý život skládáme? Může být. A proto o něj dbejme. Posilujme ho a hýčkejme si ho. Právě teď je ta nejsprávnější doba.

Barvou se stávají odstíny červené. Element ohně v nás křeše radost, snění, vášeň. Pokud je však naše srdeční záležitost oslabená, může to způsobovat problémy s tlakem, hormonální nevyrovnanost, bolest hlavy, šíje, návaly horka, neklid. Duše nám stav zrcadlí žárlivostí, impulsivností, vyčerpaností, únavou či workoholismem.

Co teď s tím?

Máme se dostatečně rádi? Jsme se sebou v pohodě? Tam je hlavní klíč na tučném svazku. Další klíče jsou od srdcí našich blízkých, od všeho živého kolem nás. Emoce radosti a štěstí nám ze srdce doslova vymetají pavučinky i ze zapomenutých rohů.

Samozřejmou součástí je fyzická aktivita a hluboké dýchání. A to vše nás ve V.I.P. klubu čeká.

Když do svého jídelníčku zařadíme více hořké chuti ( čekanka, kopřiva, řepa, polníček, grep) a zařadíme více česneku, meduňky, jedině dobře.

AROMATERAPIE

Vůně teď jsou všude kolem nás. Já osobně již několik týdnů hypnotizuji levanduli. Nemohu se dočkat na její vůni, barvu, košatost, hojnost. Ať už pak použijete květové vody, nebo citrusové příchutě, vše se nyní řídí podle Vaší intuice. Celá příroda bují, kvete, voní a v tomto období cítím ohromnou svobodu. Vyber si, co hrdlo ráčí!

A nezapomeň : All you need is LOVE!