Masáže a procedury probíhají                                            v Hotelu Selský Dvůr, Praha 10, K Horkám 56. 

Díky Vašemu zájmu rozšiřuji tým. Masíruje Sabina, David a Karolína.  

Masáž či terapii přizpůsobujeme Vašemu aktuálnímu stavu

Náš tým se rozrostl, můžete si zvolit maséra, kterého upřednostňujete. 

Karolína Tou-Jou

Znáte mě z tohoto webu už dobře:-) Masírování je mou vášní. Vzhledem k Vašemu zájmu jsem se rozhodla můj tým rozšířit. V posledních letech upřednostňuji masáže aromaterapeutické a relaxační. Neobyčejným zážitkem je myslím masáž prohřátými mušlemi a lávovými kameny. Ráda naše setkání obohatím o konzultaci jógových či meditačních technik. Záleží jen a jen na naší dohodě. 

Sabina

Kromě sportovních, relaxačních a aroma je má specialita masáž terapeutická, s pomocí minerálních kamenů a směsí éterických olejů namíchaných na míru na konkrétní problém, dle dohody kombinuji s prohřívacím zábalem, během působení provádím kombinaci reflexní a relaxační masáže plosek nohou, následně masáž zad, šíje a hlavy či dle Vašich požadavků. Tato masáž působí komplexně po fyzické i psychické stránce.  

David

Jsme velmi rádi, že náš tým nabízí i muže. David bude určitě vyhovovat všem, kteří potřebují sportovní masáž, nebo zkrátka upřednostňují mužskou ruku. Stejně tak kvalitní nabízí David i masáže relaxační. Jako vždy, záleží jen a jen na naší dohodě. 

                   OBJEDNÁVÁM MASÁŽ 

Sabina


„Zazila jsem lekce jogy a jogovy vikend, vse naprosto uzasne, lekce pokazde jine, zakonceny vybornou meditaci. A dale masaze lavovymi kameny a muslemi, jedny z nejlepsich co jsem vyzkousela, jemne a pritom ucinne, Kaja ma zlate ruce👍 urcite muzu s klidnym svedomim doporucit. 
Na masáži byl i můj manžel. Pošlu ho znovu lepsi masáž prý ještě nezažil nadšeně mi líčil co moc dobře znám, Tvoje zlaté ruce  


Klára

"Masaz u Karoliny je opravdovym zazitkem,prijemma atmosfera,vonave olejicky a hlavne velmi sikovne ruce,ktere napravi bolava zada nebo prijemne zrelaxuji cele telo,velmi doporucuji "