MASÁŽE

Masáže probíhají v Hotelu Selský dvůr, K Horkám 56, Praha 10

Aromaterapeutická masáž

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými mušlemi

  Klasická masáž

Reflexní terapie

Těhotenská masáž


Rezervační systém:

Aromaterapeutická masáž Vás příjemně uvolní. Vaše tělo naprosto zrelaxujete a dodáte potřebnou energii prostřednictvím jemných doteků a aromatických olejíčků české firmy Nobilis Tilia. Aroma masáž má zejména terapeutické účinky. Během ní totiž tělo nastartuje čištění, které probíhá mimoděk a díky vlastnímu výběru olejíčku je ušité na míru právě Vaším aktuálním potřebám. Před samotnou masáží si vyberete esenciální oleje, které Vám právě vyhovují. Dozvíte se jejich účinek. Většinou si klienti přejí masáž zad a šíje, ale taková masáž dolních a horních končetin také není k zahození. Když už si vyšetříte čas na aromaterapeutickou masáž, bylo by fajn jí věnovat alespoň 90 minut.


Masáž lávovými kameny si zaslouží minimálně hodinu, lépe hodinu a půl. Vyžaduje si také náročnější přípravu a neustálé dohřívání kamenů. Jedná se o opravdový rituál. Nejen to je důvodem vyšší ceny. Lávové kameny v sobě uchovají teplo, energii, kterou Vám citlivě předávají. Již před 5 tisíci lety je Indové přikládali na tělo, aby odstranili bolesti a prohřály klouby. Indiáni je používali také jako duchovní nástroje ke znovunalezení rovnováhy. Tato masáž Vás dokonale uvolní, prohřeje, vezmete si z ní tolik energie, kolik právě potřebujete. / nedoporučuje se pro křečové žíly, během menstruace, pro těhotné/

Vaše tělo bude dokonale uvolněné a prohřáté.

Nejprve ho lehce natřu olejem, po té budu pokládat teplé kameny a také Vás jimi masírovat. Masáž kameny lze spojit s horkými mušlemi.


Masáž horkými lávovými mušlemi je luxusním zážitkem pro každého.  Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku a uvolňuje ztuhlé svalstvo a energetické bloky. Termoterapeutická intuitivní masáž je vyvinuta na základě zkušeností s horkými kameny. Používají se speciální luxusní mušle Lava Schells, které jsou speciálním mechanismem zahřáté na 38-55 stupňů Celsia. Každá procedura vyžaduje delší přípravu a speciální gel a aktivátor, cena je proto vyšší. Stejně však jako Váš zážitek. Terapie pochází z tichomořských ostrovů Fidži. Teplé mušle ohřívají pokožku, která pak lépe vstřebává  léčivé oleje a uvolňuje svalstvo. Masáž horkými mušlemi lze spojit s lávovými kameny.


Klasická masáž se hodí jako podpora regenerace  svalů  po sportování, fyzické námaze, nebo při ztuhlosti svalstva a celkové únavě. Jedná se o klasickou masáž přírodním olejem. Nehodí se pro malé děti a seniory. Tato masáž může být kratší či delší, dle aktuálních možností. Lze masírovat jednotlivé části dle dohody.


                             

Reflexní terapie   je druh masáže, u kterého se masíruje zejména ploska nohy a také ruka. Určité plošky totiž odpovídají orgánům a v těle, které se tak dají zregenerovat i vyléčit. Reflexní terapii mohu využít během jakékoliv masáže. 

 

Těhotenská masáž je masáž přizpůsobená těhotným ženám. Jejich aktuálnímu stavu, náladě, pocitu. Většinou se jedná o masáž zad, případně nohou a rukou. 


Masáže jsou vhodné i pro teens, děti, těhotné ženy i seniory!!!


Masáže probíhají v hotelu Selský dvůr K Horkám 56,Praha 10 , nebo na adrese Mattioliho 5, Praha 10. masér- Karolína Tou-Jou Chudobová, dle  individuální dohody: 

        MÁM ZÁJEM O MASÁŽ