Podcast

Podcast je podle mě geniální platforma. Můžete si ho pustit do uší kdekoliv a nikdo vás u poslechu neruší. Navíc vás nezahlcuje vizuální forma předání, ale soustředíte se pouze na to, co slyšíte. Vnímáte barvu hlasu, intonaci projevu a emoční dynamiku. Nezůstala jsem proto u jednoho podcastu:-).


🎙 Podcast Freestyle Talks

Tvořím podcast Freestyle Talks, který je multipotenciální produkcí všech rozhovorů a tipů, které zveřejňuji na většině podcastových aplikacích. Najdete ho na Spotify, Google Podcast, České podcasty, Audiolobrix. Můžeš si ho přidat do své appky, ze které posloucháš podcasty. RSS: https://anchor.fm/s/20c5d6d4/podcast/rss

🎙 Jóga Podcast

Jóga Podcast cílí na ryze jógová témata a stal se doprovodem mé knihy "Jóga pro začátečníky".  Ten najdete na většině podcastových aplikacích. Spotify, Audiolibrix,   RSS kód je :https://anchor.fm/s/dc26ef1c/podcast/rss  Vzhledem k tomu, že byl o obsah velký zájem, rozšířila jsem ho i na klubové členství Joga Podcast Speciál na bývalém Pickey, nyní FORENDORS, kam pravidelně přispívám lekcemi jógy, relaxacemi a rozhovory. Tam jsou některé příspěvky veřejné, některé lze odemknout. Děkuji za vaši odezvu a podporu. Můžete jej zdarma odebírat. 

🎙 Podcast Gifted. Nadaní mezi námi.

V naší společnosti je až 20% nadaných lidí. Z toho 5 % mimořádně nadaných. Moc se o tom nemluví. Nejsou jasně stanovené hranice, kde a čím nadání začíná a kde končí. Tato dispozice je často zaměňována s jinými odchylkami a dokonce i různými odborníky vnímána odlišně. Může se jednat o nadání intelektové, umělecké, matematické...Podcast Gifted.
Pokud vás téma zajímá, rozšiřuji ho v prémiovém klubu na Forendors Gifted. Nadaní mezi námi.
Podcast může pomoci všem, kteří pracují s dětmi, v oblasti vzdělávání, rodičům a všem přemýšlivým a vnímavým lidem. 

Nakopnu ti podcast

Pokud chceš rozjet podcast a nevíš jak na to, neváhej se mi ozvat. Pomáhám rozjet podcasty, stříhám reelsy a krátká videa na podporu podnikání. Pomůžu i Tobě. 

Chceš být hostem v podcastu? 

Toužíš být hostem a máš super téma? Těším se na Tebe! Napiš. 

Potřebuješ zvukovou techniku? Neváhej !