Muž a vavřín, pačule a cedr 

09.06.2021

Vavřín vznešený, ušlechtilý

Jsme u mužské energie- od starověku je vavřín symbolem vítezství- aha- Vavřín dodává nadhled posiluje dýchací systém zlepšuje zažívání.

Ale my hospodyňky ho používáme také !!!! Přece jako bobkový list ! Pěstujete ho? Já ještě ne, ale asi chci ! -) je odolný?

Brvitec- Pačule

I Pačule bývá v parfémech zvyšuje průbojnost podporuje konstruktivitu a smyslovost reguluje žilní cirkulaci / když má někdo často "krev v žilách....." výrazně zklidňuje / tak už tolik "krve v žilách nemá:-)"/Použití: masáž, ihalační tyčinka , difuzér....

C.E.D.R.

Krásný strom, má mnoho podob. Typickým nositelem mužské energie, proto ho najdete v mnoha parfémech a žena, která potřebuje dodat mužskou energii, má v mužských vůních zálibu a kolikrát je i používá....., dokud nezačne být ženou.....dodává sebevědomí a moudrost podporuje věcnost a praktičnost je močopudný- podporuje odliv škodlivin, tudíž logicky rozjíždí lymfu.

použití: difuzér doma, v autě, vyrobit si osvěžovač malinkatý nenápadný/ pár dnů vydrží - vlažná voda a pár kapek esenciálního oleje / a lehce stříknout do skříně, šatny, polštář.....nebo vyrobit inhalační tyčinku..../