LUXUSNÍ RITUÁL PURE FIJI


Příběh Pure Fiji

Kosmetika Pure Fiji mě očarovala. 

Konzistence, vůně, komunikace s distributory....Každý klient, kterého masíruji oleji Pure Fiji, se rozplývá nad vůněmi. Když někomu daruji kosmetiku Pure Fiji, vychvaluje si ji stejně jako já. Proto jsem se rozhodla dopřát tento rituál také Vám. 

Během rituálu Pure Fiji používám výhradně oleje fidžijských farmářů, které mají duši.

Masíruji prohřátými mušlemi, ve kterých ještě  slyšíte  šumění moře...

Mějte se rádi! Dopřejte si rituál!

Ostrované Jižního Pacifiku používají kokosový olej a směs olejů z exotických ořechů k péči o pokožku již celá staletí. Zdravá zářivá pokožka tamních obyvatel je výsledkem pravidelného používání kokosového oleje, prodávaného v banánových listech, který byl k sehnání pouze na trzích. Zakladatelky Pure Fiji Gaetane a Andrée Austin byly první distributoři kokosového oleje pro komerční účely.

Tato firma začala skromně, doma v kuchyni, kde společně s pěti prvními oddanými zaměstnanci ručně vyráběla kokosová mýdla a plnila kokosový olej do uzavíratelných lahví. V současné době vlastní Pure Fiji dvě výrobní místa v hlavním fidžijském městě Suva, nabízí kompletní péči pro tělo a obličej a zaměstnává více než 200 zaměstnanců.

Pure Fiji spolupracuje s farmáři z místních vesnic a malých pustých ostrůvků, kteří se podílí na výrobním procesu kosmetiky. Možnost poskytnout práci místní komunitě a změnit jejich život k lepšímu je jednou z filozofií zakladatelek firmy. Řídí se heslem "Tam, kde jsou ruce, tam je i duše a srdce."

Ačkoliv by výrobní proces mohl být zautomatizovaný přístroji, zakladatelky raději volí cestu zaměstnat více lidí, protože právě oni vnášejí do této značky duši. Pure Fiji je rodinná firma a každý zaměstnanec je součástí této velké srdečné rodiny.

Jejich heslem je: Nemusíme být nejlepší ve světě, ale nejlepší pro svět.

Objednejte si Rituál Pure Fiji

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.