Jak časově stíhat všechny projekty 4. díl

13.02.2024

V této 4 epizodě našeho podcastu "Multipotenciální svět" se věnujeme umění harmonizace a efektivního časového řízení ve světě mnoha projektů.

Prozkoumáme metodu SMART a její praktické využití pro stanovení konkrétních a dosažitelných cílů ve vašich projektech. Zároveň se ponoříme do Maslowovy pyramidy potřeb a přiblížíme, jak může tato psychologická teorie poskytnout rámec pro vyvážený přístup k plánování a uskutečňování projektů.

MULTIBREAK, audio série pro multipotenciály

Ucelená série 10 audionahrávek, které vám pomůžou pochopit své nadání, zejména multipotencialitu. Obsahují relaxace, vizualizace, techniky mindfulness, zamyšlení a práci s mindsetem.  Sérii nahrávek mp3 vám pošlu a zůstane vám navždy. 

590,00 Kč

On-line kurz Cvičení s miminkem po šestinedělí

Video kurz cvičení vodné pro maminku s miminkem po šestinedělí. 6 dílů.  Pokud se vypravíte někam mezi lidi, bude to pro Vás i miminko určitě nej. Nicméně jsou dny, kdy to prostě nejde. Pokud Vám chybí pohyb, zkuste to doma. Provedu Vás krátkými cvičeními, během kterého se protáhnete Vy i miminko. 6 lekcí budete mít k dispozici po dobu 3 měsíců. Cvičení je určené pro zdravé maminky a miminka. Užijte si ho :-). 

330,00 Kč

                                               Odkazy na knihy k tématu zde: