Mega Relax

Přijít jednou je fajn, ale pokud si opravdu chcete vyladit svůj duševní stav, pak je třeba pravidelné opáčko. Proto jsem zde s Mega kúrou Relax . Můžete si kúru rozložit do 2 - 6 měsíců. Zaručíte si tak pravidelný přísun relaxační masáže a zvukové lázně. Dopředu si domluvíme termíny a budeme s tím počítat. V diáři bude jasně stát: ČAS PRO MOU DUŠEVNÍ HYGIENU. Přes to nejde vlak. 

                                                                                                                                                 .

Jedná se o 6 seancí, které si můžete rozložit do 2 - 6 měsíců. Za mě je ideální chodit na masáž alespoň každý druhý týden. Je to ale čistě na Vás, jak si kúru rozložíte.

JAK TO BUDE PROBÍHAT

Relaxační setkání si budete užívat vždy 75 minut. Zhruba 60 minut Vás čeká naprosto relaxační masáž. Během kúry vystřídám zahřáté mušle, kameny a luxusní oleje. Následujících 10-15 minut pak živá zvuková lázeň. K té využívám  různé vibrační nástroje, mezi které patří například tibetská mísa, zvonkohry, zvukovou vlnu, tibetské zvonky a další. Budete mít tak dost času zažít masáž a ještě si užít nicnedělání, po kterém po masáži obvykle toužíme.  Zároveň dojde k uvolnění negativní energie a díky vibracím i harmonizaci. 

Časy jednotlivých fází můžeme poupravit dle Vašeho přání. 

Mega Relax kúru můžete v předprodeji objednat i nyní. Jako dárek, jako překvapení! Konkrétní datumy pak plánujeme od září 2022.  

CENA za celou kúru, tedy 6 krát 75min.  ( 1 SEANCE...1 500Kč)

 NYNÍ V PŘEDPRODEJI 8 000Kč

PLATBU LZE ROZDĚLIT NA SPLÁTKY, POKUD MÁTE ZÁJEM, NAPIŠTE: