DUBEN

01.04.2022

Ne nadarmo je v dubnu Den Země. 22. dubna si mezinárodně připomínáme, jak je pro nás ochrana životního prostředí důležitá, jak je pro nás důležitá Země a země. Pokud jsme v březnu čistili své okolí i vnitřní prostor, pak jsme zbyli jen my. Naše myšlenky, náš zdroj, naše síla. Zbavili jsme se všeho nepotřebného a zůstala nám průhledná nádoba. Máme pocit, že právě teď můžeme začít znovu, že právě tentokrát to vyjde.

Pokud chceme najít svůj cíl, je potřeba si vytvořit plán. Pokud tvořím plán, potřebuji vědět kdo jsem a čeho a jakými prostředky jsem schopná svého snu docílit. V tom případě se hodí uvědomit si, případně najít svou vnitřní sílu. Abych našla vnitřní sílu, je třeba najít vnitřní klid. Spousta met, kterých tento měsíc společně dosáhneme. Díky uzemnění, která na nás právě teď číhá ze všech stran.

AROMATERAPIE

Svěžest, čistota, energie. Hlavní charakteristika esence citronu. Pomáhá při bolestech hlavy, únavě, depresích. Prostě Vás nakopne. Období jarních detoxikací krásně podpoří vyhlazení celulitidy a pomůže rozjet lymfatický systém. Pomocí automasáže daných partií, pomocí inhalace. Vůně citronu nikdy nechybí v mých jarních osobních parfémech.

BARVA

Dubnová barva je plná energie, radosti, osvícení, probuzení. Zkrátka ŽLUTÁ. Začínáme mít odvahu plnit si své sny. Věnujeme se plánům, abychom dosáhli svých cílů. Energie je na to víc než vhodná.

ORGÁN

Do popředí vystupují JÁTRA. Pokud je zatěžujeme, jsou oslabená, ozvou se právě nyní. Proto bychom měli alespoň v tomto období vynechat tučnou a smaženou stravu. A pozor na to- také stres oslabuje funkci jater. Výsledkem jsou pak výbušné výlevy a agresivní chování, mezi které patří i žárlivost.

VZTAHY

Kdy jindy si dát do pořádku vztahy. Blíží se májové procházky zamilovaných. Není čas napravit si vztah sama se sebou? Abychom mohli upevnit vztahy s ostatními?