Jin jóga a jógová cesta Veroniky Carmanové

14.12.2022

Pokora, profesionalita i srdce. Přesně to najdete u Veroniky Carmanové, která svůj život neoddělitelně spojila s jógou. 

Studio Karma Yoga se nachází na pražských Vinohradech. Atmosféra, vůně i emoce,  kterými studio dýchá, Vás jednoznačně ovlivní. Rozhodně se sem budete chtít vracet. 


                                 Rozhovor na Youtube / zkrácená verze volně ke spuštění

                               Celý rozhovor najdete v prémiovém obsahu Jóga Podcast zde.

                                                            Veronika je autorkou knihy JIN Jóga podle 5 elementů 

                                                     Odkazy na další inspirativní knihy

Před 4 lety jsme s Šárkou točily poprvé. Za tu dobu jsme se obě hodně posunuly. Profesně a troufám si říci, že i technicky:-). Už tehdy mě ale Šárčin hlas i její projev doslova uchvátil. Zajímalo mě, jak se má a co dělá. Proto jsem se rozhodla natočit pokračování. Tehdejší rozhovor o meditaci, mindfulness a duši si můžete pustit zde....

V druhém díle našeho podcastu "Multipotenciální svět" se ponoříme do světa multipotenciálních jedinců. Pokusíme se odpovědět na otázky jako: Kdo jsou vlastně multipotenciálové? Pod jakými názvy je můžete najít a jak poznáte, že patříte mezi ně?

V prvním dílu našeho podcastu "Multipotenciální svět" začínáme rozhovorem o naší vlastní cestě k uvědomění si multipotenciální identity. Kdy jsme si vlastně začaly uvědomovat, že je něco jinak.

Zpívající mísy jsou pro mě rovnítkem s osobou, která má o nich hodně co říci. S Františkem Horváthem. Naše spolupráce probíhá již léta. Jeho Kouzlo zvuku během koncertů, zvukových lázní, nabízí posluchačům a meditujícím naprostý relax. Termíny koncertů najdete zde: ⁠⁠Kouzlo zvuku , neboli zpívající misky, mají původ v Asii, především v oblasti...