21 společných dnů, díky kterým budeš nad věcí a v pohodě.

On-line program Přijmi svůj stín je koncipován pro ženy

 

Ezo- NEEzo, na to si nehraju. Předávám zkušenosti, které mi pomohly, když jsem se vyrovnávala s nesouladem z dětství, se svou jinakostí, se svou urputnou touhou po spravedlnosti, s nevěrou, se zdravotními problémy...Vznikla z toho křišťálová koule, tedy taková HELPkoule věcí, které prostě fungují. Budu přeráda, když zafungují i Tobě. Vlastně, jsem o tom přesvědčená, že ANO.


Šance pro Tvůj reset a restart

Získáváš

 • 21 denní intenzivní on-line program pro ženy, který Tě prozáří novou energií a chutí do života
 • změní Ti způsob myšlení
 • změní Ti pohled na svět
 •  21 dnů motivace, zamyšlení, vysvětlení technik meditace- formou hnacího motoru v podobě  e-mailu, audio nahrávek a videí, jejichž odkazy Ti budou chodit na e-mail a navždy Ti zůstanou. Kdykoli se k nim budeš moci vrátit. 
 • 7 audio nahrávek /meditace a zamyšlení/
 • 5 videa Emoční jógy¨
 • Prostor pro zastavení a Nový začátek!
 • Správné návyky meditace- úvod do meditace
 • Znovu nabydeš svou sílu a přestaneš o sobě pochybovat
 • Navrátíš se sama k sobě
 • Nalezneš stíny, se kterými nevědomky bojuješ
 • Naučíš se plně soustředit
 • Porozumíš svým emocím
 • Konečně začneš znovu a lépe
 • Proč 21 dnů? Protože to je minimální doba, která Ti dokáže nastartovat změnu myšlení a přístupu k životu
 • BONUS PRO TEBE : ZDARMA přístup k video kurzu Relaxační seance ( 9 dílů vedené relaxace) Relaxační seance
 • BONUS PRO TEBE: ZDARMA   přístup k video kurzu YogAfro ( 5 dílů) YogAfro                                                               

Vaše zkušenost během průběhu kurzu:

SUMA SUMÁRUM


Získáš šanci začít znovu a lépe! 

Získáš šanci vyzkoušet si různé Body a Mind " disciplíny" a rozhodneš se, čemu se chceš věnovat dál!
Naučíš se jak na sebe!
Porozumíš svým pocitům a emocím a poznáš signály, které Ti tělo vysílá, když už má dost!
Veškeré materiály Ti zůstanou a můžeš se k nim kdykoli vracet!
tvůj život, respektive vnímání života, se Ti změní k lepšímu!

Přijď, pokud ses dostala na rozcestí. Přijď, pokud potřebuješ zpomalit, zamyslet se, nebo začít znovu. Přijď, pokud se cítíš přecitlivělá a sama. Přijď, pokud Tě práce pohlcuje. Přijď, pokud chceš začít meditovat. Přijď, pokud se Ti nedaří otěhotnět. Přijď, pokud máš pocit, že se točíš v bludném kruhu.

Reference

Tak jsem dostala možnost potkat se sama se sebou...a bylo to...velké, zajímavé, poučné, hluboké, přínosné, obohacující...Jak se mi to podařilo? Může za to jedna úžasná, empatická a kreativní osoba, která rozumí lidské duši jako málokdo. Osoba, která je obdařena mnoha dary a talenty...její ruce léčí, její hlas uklidňuje a hladí, její energie je neutuchající. Je to velmi inspirativní ŽENA, která jde za svými sny...je to KAROLÍNA TOU JOU!
A tahle skvělá žena propojila všechny svoje dary s mnohaletými lektorskými a životními zkušenostmi a vytvořila nádherný a nápomocný on-line kurz pro nás všechny pochybující s názvem PŘIJMI SVŮJ STÍN! Ano, každý jej máme. Je to něco, co nás trápí, co nás pronásleduje, v čem si nejsme jistí. Jsou to situace, které se nám opakují, které nás rozhodí, slova, která zabolí...A tento kurz pod vedením Karolínky vám pomůže posílit sebe samu, ten svůj stín pomyslně překročit a v neposlední řadě se zase o malý kousek lépe poznat...
O co se jedná? 21 dní tě Karolínka provází svými maily. Každé ráno na tebe čeká speciální zpráva. Někdy Ti zadá úkol, práci na sobě, někdy ulehčí meditací, překvapí jógou a dalšími svými kousky, které nebudu prozrazovat, protože pak by to nebylo to správné překvapení. Skvělé na celém kurzu je to, že se jedná o komplexní, ucelený program, který nádherně a přirozeně plyne a navazuje. Na jeho konci se cítíš silnější, jistější a sebevědomější. Nevíš, jak to ta kouzelnice dělá, ale vždy přijde "to pravé" v ten správný den...;-) Tak si to UŽIJ stejně jako já!

Irena


Myslím si, že mě kurz  posunul ve vnímání sama sebe a života kolem sebe.. Nebýt kurzu, asi bych se neodhodlala přihlásit se úplně sama na víkend s cizíma lidma a ještě se těšit na novou zkušenost :-) Taky mě to možná trochu dodalo odvahu otevřít konečně s otcem celoživotní otázku,  promluva s ním mi opravdu pomohla, hodně se mi ulevilo. Zaujala mě lekce o vnímání energie a její možné dobíjení. Umím si představit, že zrovna toto někdy využiju k dobití sama sebe a k lepšímu naladění se. Stejně jako relaxační/meditační představu díry v hlavě, kterou se zbavuji všeho, co mě zbytečně trápí. Věřím, že si kurz případně jednotlivá videa/poslechy projedu ještě vícekrát, až to budu zase víc potřebovat a třeba se dokážu i dostat víc do hloubky, to mi přišlo, že se mi zatím moc nedaří a nebo třeba zas tak velké problémy vůbec nemám ;-)

Martina

Přijmi svůj stín, 21 denní program pro duševní pohodu

E-mailingová série, která Tě prozáří novou energií a chutí do života, změní Ti způsob myšlení, změní Ti pohled na svět 21 dnů motivace, zamyšlení, vysvětlení technik meditace- formou hnacího motoru v podobě e-mailu, audio nahrávek a videí, jejichž odkazy Ti budou chodit na e-mail a navždy Ti zůstanou. Kdykoli se k nim budeš moci vrátit. Podpořím Tě v tom, abys vydržela, setrvala. 

990,00 Kč