21 společných dnů, díky kterým budeš nad věcí a v pohodě.

program již není k dispozici

Vaše zkušenost během průběhu kurzu:

SUMA SUMÁRUM


Získáš šanci začít znovu a lépe! 

Získáš šanci vyzkoušet si různé Body a Mind " disciplíny" a rozhodneš se, čemu se chceš věnovat dál!
Naučíš se jak na sebe!
Porozumíš svým pocitům a emocím a poznáš signály, které Ti tělo vysílá, když už má dost!
Veškeré materiály Ti zůstanou a můžeš se k nim kdykoli vracet!
tvůj život, respektive vnímání života, se Ti změní k lepšímu!

Reference

Tak jsem dostala možnost potkat se sama se sebou...a bylo to...velké, zajímavé, poučné, hluboké, přínosné, obohacující...Jak se mi to podařilo? Může za to jedna úžasná, empatická a kreativní osoba, která rozumí lidské duši jako málokdo. Osoba, která je obdařena mnoha dary a talenty...její ruce léčí, její hlas uklidňuje a hladí, její energie je neutuchající. Je to velmi inspirativní ŽENA, která jde za svými sny...je to KAROLÍNA TOU JOU!
A tahle skvělá žena propojila všechny svoje dary s mnohaletými lektorskými a životními zkušenostmi a vytvořila nádherný a nápomocný on-line kurz pro nás všechny pochybující s názvem PŘIJMI SVŮJ STÍN! Ano, každý jej máme. Je to něco, co nás trápí, co nás pronásleduje, v čem si nejsme jistí. Jsou to situace, které se nám opakují, které nás rozhodí, slova, která zabolí...A tento kurz pod vedením Karolínky vám pomůže posílit sebe samu, ten svůj stín pomyslně překročit a v neposlední řadě se zase o malý kousek lépe poznat...
O co se jedná? 21 dní tě Karolínka provází svými maily. Každé ráno na tebe čeká speciální zpráva. Někdy Ti zadá úkol, práci na sobě, někdy ulehčí meditací, překvapí jógou a dalšími svými kousky, které nebudu prozrazovat, protože pak by to nebylo to správné překvapení. Skvělé na celém kurzu je to, že se jedná o komplexní, ucelený program, který nádherně a přirozeně plyne a navazuje. Na jeho konci se cítíš silnější, jistější a sebevědomější. Nevíš, jak to ta kouzelnice dělá, ale vždy přijde "to pravé" v ten správný den...;-) Tak si to UŽIJ stejně jako já!

Irena


Myslím si, že mě kurz  posunul ve vnímání sama sebe a života kolem sebe.. Nebýt kurzu, asi bych se neodhodlala přihlásit se úplně sama na víkend s cizíma lidma a ještě se těšit na novou zkušenost :-) Taky mě to možná trochu dodalo odvahu otevřít konečně s otcem celoživotní otázku,  promluva s ním mi opravdu pomohla, hodně se mi ulevilo. Zaujala mě lekce o vnímání energie a její možné dobíjení. Umím si představit, že zrovna toto někdy využiju k dobití sama sebe a k lepšímu naladění se. Stejně jako relaxační/meditační představu díry v hlavě, kterou se zbavuji všeho, co mě zbytečně trápí. Věřím, že si kurz případně jednotlivá videa/poslechy projedu ještě vícekrát, až to budu zase víc potřebovat a třeba se dokážu i dostat víc do hloubky, to mi přišlo, že se mi zatím moc nedaří a nebo třeba zas tak velké problémy vůbec nemám ;-)

Martina

MULTIBREAK, audio série pro multipotenciály

Ucelená série 10 audionahrávek, které vám pomůžou pochopit své nadání, zejména multipotencialitu. Obsahují relaxace, vizualizace, techniky mindfulness, zamyšlení a práci s mindsetem.  Sérii nahrávek mp3 vám pošlu a zůstane vám navždy. 

590,00 Kč

On-line kurz Cvičení s miminkem po šestinedělí

Video kurz cvičení vodné pro maminku s miminkem po šestinedělí. 6 dílů.  Pokud se vypravíte někam mezi lidi, bude to pro Vás i miminko určitě nej. Nicméně jsou dny, kdy to prostě nejde. Pokud Vám chybí pohyb, zkuste to doma. Provedu Vás krátkými cvičeními, během kterého se protáhnete Vy i miminko. 6 lekcí budete mít k dispozici po dobu 3 měsíců. Cvičení je určené pro zdravé maminky a miminka. Užijte si ho :-). 

330,00 Kč